КАТАЛОГ ВИСТАВКИ 2023

1-3 листопада

2023

МВЦ

Броварський пр-т, 15, Київ

CATALOGUE

КАТАЛОГ

УЧАСНИКИ Wine&Spirits Ukraine 2023

Каталог на стадії наповнення

Адреса: 04119, м. Київ, вул. Ю. Іллєнка , 83 Д

Телефон: +380504134579

Email: info@46parallel.wine

Website: https://46parallel.wine

Компанія 46 Parallel Wine Group — українська сімейна компанія, що створена на початку 2020 року. Наша місія – стати візитною карткою України у світовому виноробстві. Вина компанії створені виключно з українського винограду, який народжується на 46-й паралелі півдня України. Ми прагнемо довести, що унікальний клімат та теруарні особливості 46-ї паралелі України дозволяють створювати вина найвищої якості. Не випадково на цій же 46-й паралелі також розташовані найкращі виноробні Бургундії та Бордо.

46 Parallel Wine Group запроваджує стійкий тренд на якісне українське вино, про що свідчить визнання світових експертів та понад 75 нагород на вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсах. Компанія представлена двома брендами: ТМ 46 Parallel та ТМ Apostrophe.

Слоган компанії – Proudly Ukrainian! Ми пишаємося якістю і походженням своїх вин і впевнені, що зможемо закохати увесь світ в українські вина!

Адреса:Любінська, 168
телефон:+380676720010
Email:kds@axis-ua.com
Web site:https://axiswine.com/
Обʼєм виробництва в рік:5000пл на рік
Опис компанії:Чи задумувалися Ви як звучить вино? Чому століттями оспівують, і часто дослівно, його велич? Будь-який перший контакт з вином — це спроба відчути різні ароматичні НОТИ, а вже потім, під час дегустації, вони поєднуються в АКОРДИ смаків. Про виноробів часто говорять як про артистів, що створюють мистецький твір. AXIS Wine — це виноробня саме з таким творчим підходом до справи. На сьогодні підприємство постійно інвестує в свій розвиток: від закупівлі нових вініфікаторів та французьких баріків до маркетингових заходів. Допомагають усі члени сімей виноробів в переробці винограду та просуванні бренду, саме цим і привабливе крафтове виробництво: коли все зроблено своїми руками з любов’ю та душею. А все почалося з бажання створити якісне вино для себе та друзів. В 2018 році було створено ТОВ «Аксіс Вайн», а 1 грудня 2021 року компанія отримала ліцензію на виробництво вин малими виробництвами виноробної продукції. Основною концепцією виноробні є виробництво високоякісних сухих вин з класичних європейських сортів винограду.

Адреса: вул. Громадянська 16, м. Миколаїв, 54001

Телефон: 380671769948

Email: winerybeykush@gmail.com

Website: https://beykush.com/

Об’єм виробництва: 30 000 бут/год

Географія експорту: Польша, ВБ

Наші виноградники ростуть в унікальному місці, на мисі Бейкуш, береги якого омиваються з одного боку Березанським лиманом, а з іншого — Бейкушською затокою.

Виноградники Бейкуш — це 11 гектарів французьких та італійських клонів білих сортів – Шардоне, Піно-Гріджио, Рислінг, Совіньйон Блан, Ркацителі та червоних – Піно Нуар, Мерло, Сапераві, Каберне Совіньйон.

Крім того, це експериментальний виноградник із білими Тельті-Курук, Альваріньо, Тиморасо та червоними Темпранільо, Мальбек, Пінотаж.

Наші вина частіше за все являють собою нетрадиційні бленди або рідкісні експериментальні сорти, що дають у нас відмінні результати.

Ми переосмислюємо західні технології під наші реалії.

Вина, які ми отримуємо у результаті, ще раз показують потенціал не тільки наших земель, а й можливості наших рук.

Адреса: Київ, вул. Гоголівська 43

телефон: +380952743647

Email: info@bigwines.com.ua

Web site: vinosdelaluz.com

Обʼєм виробництва в рік: 10 000

Географія Експорту: Іспанія, Італія, Аргентина

Виноробна компанія BIG WINES належить до групи компаній Vinos de La Luz. Лише в 2023 році своє перше вино BIG WINES BIG ART 2020 Ivan Marchuk limited edition побачило світ, а вже отримало престижні нагороди на міжнародних конкурсах і симпатії споживачів.

Адреса:Unit 2 Laigh Park 140 Abercorn Street Paisley , PA3 4DF Scotland, UK
телефон:+380997932959
Email:goldlion70@gmail.com
Web site:www.chapter7whisky.com
Обʼєм виробництва в рік:100 000
Географія Експорту:Велика Британія, Японія, Тайвань, Франція, Тайланд, Швейцарія, Нідерланди, Україна

 

Chapter 7 — незалежний розливник. Ми не робимо віскі, ми відкриваємо його. Ми знаходимо виняткові бочки, у яких дозріває незвичайне віскі. Chapter 7 – це інді-бренд, який був заснований у 2014 році. Назва CHAPTER 7 походить від його функції як бренду: створення асортименту віскі з різних винокурень. Власник компанії Селім Евін одного разу натрапив на «Солілог» Шекспіра у «Як вам це подобається» під назвою «Сім віків людини» і виявив, що Шекспір зображував кожну епоху дуже подібно до витримки віскі в бочках, тому було обрано номер 7. Що стосується дизайну, він застосував мінімалістичний підхід, натхненний написами на стінах винокурні та відбитками на кінцях бочок. Література надихнула наш віскі. Найкращий віскі схожий на персонажа роману – найкращі доторкнуться серця і залишаються з вами. Ми знаходимо віскі, який має серце і душу, віскі, який ви будете пам’ятати ще довго після того, як вип’єте келих.

 

Це віскі, витриманий у бочках від хересу та бурбону.
Антологія віскі містить віскі різних сортів і складається з монологу, анекдоту, прологу та хроніки.
У нашому монолозі на сцену виходить єдина бочка і говорить про свою унікальність.
Monologue — це серія односолодових віскі з різних винокурень Шотландії, які витримуються в бочках від бурбону та хересу.
Анекдот — це рідкісна маленька партія, яку ми або зустрічаємо раз у житті, або створюємо, змішуючи кілька бочок нетипового віскі.
Prologue — це солод початкового рівня, створений невеликими партіями з молодших солодів. Prologue — це наша маленька партія змішаного солодового скотчу без холодної фільтрації.
Chronicle – ми беремо бочки з однієї вінокурні, десь 900-1000 пляшок – і з цього у нас вибіраємо варіанти обробки та віку, саме з тієї самої винокурні. Враховуючи попит на якісний віскі, це складно підтримувати, але воно того варте через цікаві варіації, які ми знаходимо.

Адреса: Почепин

телефон: 380504463564

Email: lesyaslobodyan@gmail.com

Web site: lift.bio/craftsad1

Обʼєм виробництва в рік: 2000 літрів

Дистилерія CraftSAD з 2014 року виробляє алкогольні напої на основі дистилятів з екологічних природних продуктів – зернових та фруктів. Любий напій від початку до кінця створюємо своїми руками з органічної сировини без хімікатів, ароматизаторів та барвників. В лінійці продукціі аутентичні українські настоянки, настоянки за авторськими рецептами, горілка, джин, лікери, ратафії, витримани в бочках зернові та фркутові дистиляти

Телефон:     +380503622330

Email:         stoicwinery@gmail.com

Web site:     https://instagram.com/stoicwinery?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Обʼєм виробництва в рік:      10000

Dnipro Hills – це нове українське вино, яке виготовляється STOIC Ukrainian winery разом з виноробнею “Chateau Pinot” яка підтримала нас в самий найважчий момент нашого 125 річного існування. Chateau Pinot буде виробляти наші вина до того, як ми зможемо повернутися на наше унікальне Chateau, яке розташоване на березі величного Дніпра і розпочати все майже з нуля.
Виноробня Chateau Pinot – знаходиться в селі Озерне, Одеської області. Більше 50 га власних виноградників, розташованих в мальовничій Бессарабії та має сучасну виноробню і це найголовніше для нас. Повний контроль від лози до пляшки готового вина, який забезпечує одна з найкращих виноробів України – Євгенія Пустовіт. Dnipro Hills – це вино, яке виражає українську культуру і традиції. В назві виназакладена філософія: Дніпро – серце України, її історія та майбутнє.
Це вино, яке можна пити з друзями та родиною, щоб відсвяткувати особливі моменти в житті та подарувати в знак любові та поваги. Dnipro Hills – це вино, яким ви захочете насолоджуватися знову і знову.

Вміст перемикача

Торгова марка Grande Vallee заснована в 2015 році власниками виноробні Вінтрест – лідера південного регіону України за рівнем технологій у своїй сфері, в 2022 році компанія зробила ребрендінг і на сьогоднішній день ми виготовляємо 100000 пляшок на рік.

ТМ Grande Vallee в перекладі з французької мови – Велика Долина, названа на честь регіону розташування виноградників в Одеській області.

Маємо власні виноградники – 140 га, використовуємо тільки сучасне обладнання (Bucher Vaslin, Zip Technologies, Velo, Della Toffola).

Наша лінійка вин включає в себе ординарні вина – білі, рожеві, червоні, ігристі вина зроблені методом шарма та класичним методом шампанізації і нещодавно наша лінійка поповнилася червоними винами, які витримуются у французьких барріках!

І незважаючи на свій недовгий термін існування, ТМ Grande Vallee вже є володарем престижних нагород на конкурсах.

Високий рівень виноградарства і дотримання всіх правил технології виробництва вина дозволяє нам отримати

повний і гармонійний смак у всіх наших винах.

GRANDE VALLEE – українське вино з французьким корінням!

Email: fainezillia@gmail.com

Web site: https://www.fainezillia.com

Горілка та оковита від дистилерії FaineZillia – це здорова альтернатива ректифікатам-горілкам, це міцні напої високої якості.

Адреса: Гусятин вул.Б.Лепкого 41а

Телефон: +380664928281

Email: fatherswine.vb@gmail.com

Web site: https://fathers-wine.com.ua/

Обʼєм виробництва в рік: 35000

Географія Експорту: Естонія

Father’s Wine — це сімейна виноробня, яка створює яскраві авторські вина з унікальних сортів. Команда продовжує вдосконалювати процес виготовлення вин з Гусятина, залучаючи світовий досвід та постійно експериментуючи з новими стилями. Все заради того, щоб ви змогли обрати стовідсотково “своє” вино.

Мета Father’s Wine — змінити ставлення українців до національного вина на краще, шляхом активного розвитку винної культури не лише на рівні регіону, але й всієї України!

Вадим Кірічко Портвейн, Віскі, Бехеровка, та інші напої, Бочки, обладнання та консультації з організації виробництва алкогольних напоїв, лекцій та дегустацій, ТМ «KirVad Drinks» – Секретар-Адміністратор Дніпроалкокрафт Клубу, «Містер Віскі», Майстер Дистилер, Майстер Бровар, Майстер з роботи з Бочками;

 
Leleka Wines – це новий бренд вина, ідея якого полягає у створенні високоякісних вин сучасної України, що відповідають високим міжнародним стандартам та зі справжньою українською душею.
Колекція названа на честь лелеки – особливого птаха та священного символу України. Щороку тисячі лелек повертаються з вирію у рідні місця, в Україну, приносячи на своїх крилах надію та дух мандрів. Вина Leleka Wines створені для справжніх поціновувачів та мандрівників у світі вина, для теплих зустрічей та історій у дружньому колі.
Переваги та особливості колекції вин Leleka Wines:
– Унікальний теруар Південної Бессарабії – найдавнішого виноробного регіону України
– Виключно ручний збір урожаю дає змогу обирати тільки стиглий виноград та забезпечити дбайливе поводження з лозою
– Контроль процесу створення вина на чолі з видатним виноробом Зурабом Кучухідзе, вина якого неодноразово здобували визнання на міжнародній арені
– Виробництво розташоване в безпосередній близькості від місця зростання винограду. Це дозволяє зберігати свіжість врожаю впродовж транспортування на виноробню
– Найсучасніше обладнання з Франції та Італії
– Високоякісні комплектуючі тільки українського виробництва
– Добірний асортимент з сортів винограду, які найкраще розкривають свій потенціал та особливості теруару
– Високі нагороди на престижних винних дегустаційних міжнародних конкурсах, що підтверджує міжнародними експертами високу якість продукції
Поєднання традиційних мотивів та вишуканого дизайну формують унікальний стиль Leleka Wines – вина сучасної України, якими можна пишатися!

Адреса: Київ

Телефон: +380680257132

Email: Geru44h@gmail.com

Web site: LCC.org.ua

Опис компанії: LCC – консалтингове бюро, спеціалізується в наданні рішень, що забезпечують успіх у галузі виробництва та дистриб’юції. Є власний досвід і глибоке розуміння ринку алкогольних напоїв, що допоможе Вам приймати обґрунтовані рішення.

Ми надаємо Вам підтримку щодо проектування, будівництва, отримання ліцензій, виробництва, контролю якості, маркетингу та продажу алкогольних напоїв. З нашою допомогою Ви зможете:

– розробити, створити і надихнути життям унікальну рецептуру, технологію виробництва, стиль та дизайн Вашої ТМ;

– отримати нормативну документацію для легалізації виробництва алкогольних напоїв;

– побудувати, укомплектувати і ввести в експлуатацію підприємство з виробництва підакцизних напоїв;

– впровадити систему зберігання та обліку в енотеці;

– замовити “Privat Label”;

– вивести ТМ на ринок і реалізувати вироблену продукцію

Наш досвід – Ваш успіх!

Адреса: Lanesborough, Co Longford, N39 P229

Телефон: +380997932959

Email: goldlion70@gmail.com

Web site: www.lrd.ie

Обʼєм виробництва в рік: 50 000

Географія Експорту: Італія, Бельгія, Великобританія, Франція, Німеччина, Австрія, США Україна та Естонія

Опис компанії: Lough Ree перекладається як «Озеро королів». Це сімейний лікеро-горілчаний завод, заснований родиною Кленсі з Лейнсборо, Лонгфорд Кантрі, Ірландія. Лейнсборо–Баліліг (ірл. Béal Átha Liag), більш відоме просто як Лейнсборо, — місто в центральній частині Ірландії. Лейнсборо знаходиться на східній стороні графства Лонгфорд і розташоване на річці Шеннон у північній частині озера Лох-Рі. Саме тому назва бренду походить від озера Лох-Рі. Лікеро-горілчаний завод Lough Ree є дуже відомою компанією, що має велике значення для міста, яке є нагородженим виробником джину та віскі.

Серія віскі Bart’s була названа на честь батька власників лікеро-горілчаного заводу Барта Кленсі. Віскі Bart’s – це комплексний ірландський віскі, який витримували в бочках з бурбоном, житом і олоросо. Bart’s – це віскі з прекрасним смаком.

Свою назву місто отримало від родини Лейн. Джордж Лейн брав участь у битві при Кінсейлі (1601) і був нагороджений великими земельними ділянками в цій місцевості. Лейнсборо з’єднане мостом із селом-побратимом Балліліга в графстві Роскоммон. Перший плетений міст було замінено кам’яним мостом у 1706 році. Новий міст був побудований у 1847 році та оновлений у 1970 році. Серія Bridge — це наш шлях через міст, який з’єднує нас із нашою історією та місцем спадщини, де ми будемо ділитися наш дорогоцінний ірландський віскі, дистильований на березі озера Лох-Рі.

The Bridge Portrunny — односолодовий віскі Bushmills 7-річної витримки. Блідо-золотий колір. Прекрасний складний і елегантний односолодовий.

The Bridge Bethlehem – Cooley 11 років Single Grain, спочатку витриманий у Бурбоні та закінчений протягом 2 років у дуже старому хересному опалку PX, який був частиною системи Solera більше 30 років. Володар золотої медалі, Irish Whisky Awards 2021.

The Bridge Lecarrow, 12-річний однозерновий віскі з винокурні Cooley, який спочатку витримувався в бочці колишнього Бурбону, а потім витримувався протягом 2 років 10 місяців у бочці для червоного вина Shaved, Toast, Rechar (STR).

Bridge Elfeet Bay, 14-річний Single Malt, спочатку витримувався протягом 12 років, 4 місяці в Бурбоні, потім 2 роки в португальському White Moscatel Cask-Adega de Palmela.

Lough Ree є першим лікеро-горілчаним заводом, який коли-небудь переганяє торф як ботанічну речовину в джині.

Sling Shot Irish Gin – це смачний джин, ароматний і свіжий, з легкими пряними нотками з унікальною текстурою.

Адреса: Київ, Пр-т. Григоренка 1 Б, кв. 76

телефон: +380672434121

Email: levchenko.ok@gmail.com

Web site: @RutaBalm

“Rutabalm” – крафтова сімейна компанія, заснована в 2022 році. Ідея створення бальзаму RUTA виникла ще задовго, але сам продукт народився вже під час війни. З’явилося непереборне бажання зробити рослинний бальзам, з нашими рідними травами, корінням та квітами, зібраними на теренах нашої неосяжної України.

Бальзам – як код ідентичності України.

Бальзам – як втілення сили духу нашого народу.

Бальзам – як енергія рідної землі.

RUTA – крафтовий бальзам, створений із 96 найкращих ботанікалів, зібраних у різних куточках України.

Олександр Рябцев – преміальні Джини різного складу, консультування з організації виробництва Джинів та інших напоїв, проведення лекцій та дегустацій, ТМ «RYABCEV DISTILLERY»- Ніс Дніпроалкокрафт Клубу, «Містер Джин»

 

Saakashvili Winery • მარანი ყვარელში – грузинська виноробня, де мистецтво виноробства зустрічається з багатою спадщиною родини Саакашвили.
Винарня розташована в мальовничому містечку Кварелі, на березі річки Дурудзі, та є символом традицій, пристрасті та досконалості.
 
На 8 гектарах власних виноградників в унікальних суворо контрольованих мікрозонах Кварелі та Ахашені вирощується місцевий виноград Сапераві та Ркацителі, а також міжнародні сорти Кабербе Совіньйон, Мускат та Шардоне.
 
Вина Saakashvili Winery витримуються за старовинною традиційною кахетинською технологією в квеврі, що дозволяє створювати дуже сильні, насичені та танінні вина.

Адреса: D. Aghmashenebeli Ave. Tbilisi, 0112, Georgia

Телефон: +995 32 971 716

Email: info@shilda.com

Web site: www.shilda.com

Обʼєм виробництва в рік: 1,000,000

Географія Експорту: Ukraine, Kazakhstan, USA, EU, China, Norway, Sweden

SHILDA Winery була заснована в 2014 році, але історія почалася ще багато років тому. Велика любов і повага до вина – цього божественного напою, спонукали засновників компанії розширити свою сімейну виноробню і вивести традиції виноробства на новий рівень, передаючи цю живу спадщину з покоління в покоління. Наша виноробня розташована в головному регіоні виноградарства Грузії – Кахетії, село Шилда. Виноробня SHILDA, розташована на 6 га, оснащена сучасним італійським та французьким обладнанням.
SHILDA — багатодіапазонна виноробня, яка використовує унікальний метод відбору та управління виноградниками. Різні методи збору врожаю та виноробства дозволяють нам створювати широкий асортимент вин для концептуально різних торгових марок.
Красиве село Шильда з багатою історією розташоване в головному регіоні виноградарства Грузії – Кахетії. Шильда лежить біля підніжжя південного схилу Кавказького хребта. Це унікальне місце знаходиться в межах одного з найвизначніших районів – зони Кіндзмараулі. Особливий клімат і різноманітність багатих мінералами ґрунтів створюють унікальні природні умови для вирощування винограду.

Адреса: Мужієво, Україна

Email: alena.zavora@gmail.com

Web site: stakhovskywines.com

Stakhovsky Wines – авторське вино від легенди українського тенісу Sergiy Stakhovsky
Опанувати виноробство він вирішив наприкінці 2015 року – після тривалої роботи у Франції. Саме тоді видатний тенісист Сергій Стаховський узяв в оренду 20 гектарів землі на Закарпатті та почав вирощувати мерло, сапераві й трамінер рожевий. Два роки команда Stakhovsky wines культивувала ґрунт, пересаджувала виноград, поливала. І лише у 2018-му новоспечений винороб зібрав свій перший урожай.
У колекції легендарного українського тенісиста представлені «Ace by Stakhovsky» Мерло, Мерло РЕЗЕРВ, Сапераві, Каберне Совіньйон, Цвайгельт та «W by Stakhovsky» Трамінер, Трамінер Оранж, Шардоне, Шардоне РЕЗЕРВ, Рислінг Оранж.
 

Телефон: +380503622330

Обʼєм виробництва в рік: 10000

Stoic Ukrainian winery – нова назва “Prince Trubetskoi winery”, яка майже повністю знищена російськими загарбниками. В новій назві закладена філософія, з якою пов’язане майбутнє виноробні.
Stoic Ukrainian winery – це приклад стійкості та наполегливості в умовах війни. Розташована на лінії фронту, вона стикається зі значними викликами і перешкодами, але не здається перед труднощами. Попри великі руйнування та небезпеку, виноробня відзначається непохитною вірою у виноробне мистецтво та прагненням виробляти вина високої якості. Зберігаючи досвід та знання, розпочато виробництво нового вина під ТМ “Dnipro Hills” і це завдяки виноробні “Chateau Pinot” з Одеської області, яка дружньою рукою підтримала нас, пропонуючи свою допомогу в процесі виробництва нашого нового вина. Ця співпраця показує, що дух спільноти та солідарності може подолати будь-які перешкоди

Адреса: Crtra de Peñafiel a Melida km 3.5

телефон: +34 983 878 007

Email: info@vinosdelaluz.com

Web site: vinosdelaluz.com

Обʼєм виробництва в рік: 1 200 000

Географія Експорту: Країни Європи Барбадос Беліз Бразилія Канада Китай Об’єднані Арабські Емірати США Індія Ірландія Гондурас Гонконг Мексика Перу Великобританія Домініканська Республіка Сінгапур Україна Уругвай

Vinos de La Luz це міжнородна група компаній, яка має власні виноградники та виноробні, пропонуючи унікальну якість визначних виноробних регіонів Нового та Старого світу, таких як: Аргентина – Uco Valley, Mendoza

Іспанія – Ribera del Duero, Peñafiel

Iталія – Tuscany, Siena

США – Santa María, California

Україна – Odesa, Kyiv

 

WINEIDEA – бондарня, творча майстерня: бочата для витримки, системи зберігання напоїв, корпоративні подарунки

Адреса: Україна, Дніпропетровська область смт. Царичанка, вул. Царичанська, буд. 168

Телефон: +38 0562 355 356

Email: om@abkdnipro.com

Web site: https://abkdnipro.com/

Обʼєм виробництва в рік: 9 040 816,000 шт.

Географія Експорту: Болгарія, Китай, Гана, Азербайджан, Нігерія, Ангола

Опис компанії: Компанія Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро (АБК Дніпро) є одним з найбільших виробників алкогольної та безалкогольної продукції в Україні.

АБК Дніпро виробляє широкий асортимент алкогольних напоїв, зокрема горілку, коньяк, ром, наливки, бренді, сидри, настоянки, вино.

Компанія має власні виробничі потужності, які включають в себе сучасне обладнання, лінії з розливу напоїв та пакування продукції. Крім того, АБК Дніпро має власні логістичні можливості, що дає їй змогу ефективно розподіляти продукцію територією України та експортувати її за кордон.

З метою забезпечення якості своєї продукції компанія АБК Дніпро використовує сучасні технології виробництва і суворо контролює всі стадії виробництва, від підбору сировини до готової продукції. Крім того, компанія постійно вдосконалює свої виробничі процеси, впроваджуючи нові технології та методи роботи.

Компанія АБК Дніпро є підприємством, яке бере активну участь у різних благодійних проектах. Також вона забезпечує своїм співробітникам сприятливі умови роботи і надає їм соціальні гарантії.

Адреса: 68702, Одеська обл., м. Болград, вул. Заводська, 34

Телефон: 048 705 80 22

Email: office@alcoline.org

Web site: https://www.alcoline.org/

Обʼєм виробництва в рік: 12млн пляшок на рік

Географія Експорту: Європєйський союз, Азія, Африка, Китаюй, Японія та Англія

Компанія на ринку більше 12 років, ми займаємось виробництвом, та дистрибуцією вланисних імпортних брендів. Одним з нащих пріорітетних брендів є бренда Bolgrad, з самої своєї гучної появи бренда Bolgrad завжди входив у ТОР-3 виробників України у категорії вин,та в ТОП-10 по коньяку.

Наразі ми маємо налагоджений експорт у понад 15 країн – Європи, Азії, Африки, Китаю, Японії та Англії. Наша виноробня знаходиться між двома річками Дунай та Дністер, у місці з багаторічною історією виноробства- Буджак, у краї, де з покон віку вино вважалося обовязковим атрибутом до родинної вечері. У своєму виробництві ми зберігли ті традиції щоб дарувати задоволення зараз.  

Вміст перемикача

Адреса: с.Санжійка,вул.ПРибрежна,3 Одеська обл.Україна 67840

Телефон: +380674883763

Email: markolon24@gmail.com

Web site: villatinta.com.ua

Обʼєм виробництва в рік: 250 000 пл

ТОВ «Вінхол Оксамитне» — сімейна виноробня, заснована в 1998 році в селі Оксамитне Болградського району Одеської області.

 

Наші виноградники ростуть в унікальній місцевості Придунайська Бессарабія, береги якої з одного боку омивають річка Каракурт, а з іншого – озеро Ялпуг.

 

Наші виноградники складаються з 500 га французьких та італійських клонів білих сортів винограду – Шардоне, Піно Гріджіо, Рислінг, Совіньйон Блан, і червоних сортів винограду – Піно Нуар, Мерло, Каберне Совіньйон, Бастардо, Сапераві. Також ми кваліфіковано працюємо з українським автохтонним білим сортом винограду Сухолиманський та червоним Одеським Чорним, які є найважливішими та унікальними для нашої області.

Адреса: Україна, 34600 Рівненська обл., м. Березне, вул. Андріївська, 72б

Телефон: +380977737707

Email: info@volynskibrowar.ua

Website: https://volynskibrowar.ua

Географія Експорту: Латвія, Польща, Естонія, Німеччина

ТОВ Волинський Бровар – українська новітня пивоварня, яка спеціалізується на виробництві крафтового пива , сидру та енергетичних напоїв найвищої якості.

Підприємство створене 2014 року і розташоване у Рівненській області, місто Березне.

Прагнучи досконалості, ми використовуємо найкращу сировину та традиційні методи пивоваріння.

Основоположними цінностями для бренду є інтереси і здоров’я споживачів.

Наші торгові марки:

Volynski Browar – має в своєму портфоліо 18 сортів пива, та постійно оновлюється. Продукція представлена в скляній пляшці 0,35л, банці 0,5л та кегах.

Mikki Brew – асортимент налічує 10 видів пива та 5 смаків сидру. Пиво представлене у банках 0,33л та кегах, сидр – в скляних пляшках 0,33л.

Forever Brewing Co – 9 вишуканих смаків пива, які розливаються в банки 0,5л та кеги.

Geyser – енергетичний напій представлений чотирма смаками у банках 0,5л.

Адреса: вул.Молина,25, 37060 Сона, Верона, Италія

Телефон: +39 045 515155 ; +38 0674427999

Email: alberto.salan@gaglianomarcati.it

Web site: www.gaglianomarcati.it

Обʼєм виробництва в рік: 4 500 000 пляшок у 2022 році

Географія Експорту: В даний час Gagliano Marcati експортує більш ніж в 35 країн світу, включаючи: Австрію, Німеччину, Францію, Голландію, Бельгію, Грецію, Великобританію, Іспанію, Швейцарію, Люксембург, США, Канаду, Мексику, Китай, Австралію, Україну та ін.

Опис компанії: Gagliano Marcati виробляє широкий асортимент якісних спиртних напоїв, лікерів і сиропів.

На додаток до спеціальної високоякісної граппи, серед якої виділяється престижна граппа Amarone, що дистилюється в невеликих і традиційних мідних котлах, і граппа Riserva, компанія також виробляє традиційну та ароматизовану граппу, бренді з 20-річною витримкою та традиційний джин, а також джин. збагачений настоями із сицилійського червоного апельсина та з сіракузького лимона. Іншу важливу частину виробництва представляють солодкі лікери, серед яких слід відзначити Амаретто, Самбука, Лімончелло та Лісова суниця, які також використовуються для приготування фантастичних коктейлів.

Адреса: 09714, Київська область, Обухівський район с. Дибинці, вул. Кирієнка Валерія,буд.37

Телефон: 0504033569

Обʼєм виробництва в рік: 30 000 пляшок у рік

Фермерське господарство «Димидівське» – це сучасна виноробня, яка випускає вино під торговою маркою ТМ«VINO DEMIDI».

Це потужне, оснащене професійним обладнанням виробництво, яке побудоване з нуля. Виробництво має повний цикл – від виноградника до пляшки. Виробляємо сухі вина за класичною технологією зброджування та витримки у дубових бочках. Наше вино виготовлене з любов’ю. У роботі ми використовуємо лише найкращу сировину – виноград збирається вручну при досягненні ним технічної зрілості. Всі процеси – від подріблення сировини до стабілізації вина суворо контролюються, щоб ви отримали якісний кінцевий продукт. При виробництві ми не додаємо ані воду, ані цукор! Якісний виноград – запорука якісного вина!

Виноградники розкинулися на мальовничих схилах села Дибинці на півдні Київської області. Площа насаджень сягає 5 га.

Основу продукції складають білі та червоні столові сухі вина.

Потужність виробництва — до 30 000 пляшок / рік.

ТМ«VINO DЕMIDI» цього річ вперше презентувала своє вино назагал.

15-16 серпня в Києві, в Укрвинпромі, відбувся цьогорічний Всеукраїнський відбір “посольських” вин від національних виробників у межах проєкту “Українське вино – частина світової культурної спадщини вина La Cité du Vin” в Бордо, Франція. Зразки продукції українських виноробів з усіх куточків України були оцінені експертною комісією.

Вино ординарне столове сухе біле «Біле сухе», ТМ «VINO DEMIDI» ФГ «Димидівське» на сліпій дегустації отримало 88,55 балів! Тим самим здобувши статус «посольського вина» 2023 року. 

Василь Вакуленко -ексклюзивні преміальні алкогольні напої з незвичайної сировини (Бренді, Ратафії, та інше) – Язик Дніпроалкокрафт Клубу, Майстер Дистилер.

Адреса: м. Дніпро

Телефон: +380503411717

Email: dniproalcocraft@gmail.com

Web site: https://instagram.com/dnipro_alko_craft

Обʼєм виробництва в рік: 10тн

Географія Експорту: Україна

#ДніпроАлкоКрафт Клуб сформований спочатку війни України з Росією та об’єднує як початківців так і досвідчених учасників Крафтового руху України, які виробляють обладнання, вино, настоянки, наливки, дистиляти та інші алкогольні напої, сумісно та регулярно їх роблять та дегустують, та консультуються між собою у справах

(о) збільшення інформованості та покращення культури пиття членів Клубу та населення стосовно алкогольних напоїв;

(і) збільшення взаємоповаги та взаємодовіри членів Клубу;

(її) технології, якості, ціни та сумісного придбання сировини для алкогольних напоїв;

(ііі) покращення обладнання для алкогольних напоїв;

(іv) покращення технології алкогольних напоїв;

(v) збільшення інформованості, знань та досвіду членів Клубу стосовно алкогольних напоїв;

(vi) збільшення заможності членів Клубу стосовно алкогольних напоїв;

 

Члени Клубу збираються не рідше одного раза на місяць, на засідання, з метою проведення дегустацій та обговорення виготовлених цікавих зразків напоїв, зазвичай відповідно з темою зібрання. Звичайні теми: «Яблучне», «Зернове», «Виноградне», та інше.

 

Серед Членів-фундаторів Клубу, які прийняли участь у виставці

Василь Газаев – виробництво мідного обладнання та напоїв під маркою ТМ Майстерня “Дід Василь” – Старійшино Клубу, «Батько Всіх Крафтовиків Дніпра» один з найкращих Українських ковалів-мідників;

Вадим Кірічко Портвейн, Віскі, Бехеровка, та інші напої, Бочки, обладнання та консультації з організації виробництва алкогольних напоїв, лекцій та дегустацій, ТМ «KirVad Drinks» – Секретар-Адміністратор Клубу, «Містер Віскі», Майстер Дистилер, Майстер Бровар, Майстер з роботи з Бочками;

Олександр Рябцев – преміальні Джини різного складу, консультування з організації виробництва Джинів та інших напоїв, проведення лекцій та дегустацій, ТМ «RYABCEV DISTILLERY»- Ніс Клубу, «Містер Джин»

Василь Вакуленко -ексклюзивні преміальні алкогольні напої з незвичайної сировини (Бренді, Ратафії, та інше) – Язик Клубу, Майстер Дистилер.

Адреса: м. Кропивницький

Телефон: +380993395777

Email: Kent25071980@gmail.com

Web site: @Elite_samogon

Обʼєм виробництва в рік: 500-700 пляшок

Адреса: 03115, Україна, місто Київ, Святошинський район, проспект Перемоги, будинок 65

Телефон: 380671659252

Email: office@effopack.com

Website: https://www.effopack.com/contacts 

Об’єм виробництва: 3 000 000 ковпачків на місяць

Географія експорту: Україна, Європа

Компанія «ЕФФО ПАК» своїми інноваційними рішеннями стоїть на захисті традицій, без яких не бачить дивовижний світ вина. Наш запатентований продукт, ковпачок-штопор «CapR», з легкістю викручує з пляшки корок та має ряд переваг не тільки для кінцевого покупця, але й для Виробників вина та короку… 

 

На сьогоднішній день ми маємо понад 40 патентів, більша частина яких апробована та впроваджена у виробництво. Основні напрямки діяльності – закупорювальні матеріали та технології для безалкогольних напоїв, пива, вина, горілки та інших бутильованих продуктів.

Наш ковпачок-штопор працює практично з усіма видами короку та підходить для більшості винних пляшок. При цьому його вартість не збільшує ціну кінцевого продукту, а навпаки – в рази збільшує його цінність!!!

Адреса: с. Шубівка, Обухівський р-н, Київська обл, Україна

Телефон: +380673766849

Email: pugachovk@gmail.com

Web site: froot.kiev.ua

Опис компанії: Загребельна Гуральня була заснована у 2020 році. Працює за повним циклом – переробка сировини, дистиляція, виробництво напоїв. Продукція виробляється з місцевої сировини – як з власного саду, так і з придбаної у місцевих виробників.

Спеціалізація – фруктові та ягідні настоянки, а також фруктові бренді , представлені лінійкою “Загребельна гуральня”.

Трав’яні настоянки, джин та кальвадос представлени лінійкою “Бобр Добр”

У 2022 році сливовий бренді “Загребельна гуральня” отримав золоту медаль на конкурсі Ukrainian Professional Tasting Competition.

В 2023 році на  IV  Всеукраїнському професійному дегустаційному конкурсі INDEPENDENT CRAFT 23,

5 напоїв отримали медалі

Настоянка Смородина, На васстоянка Кизил, Настоянка Вишня  – Золото

Настоянка Зубрівка, Бренді Виноград  – Срібло.

“Загребельна гуральня” – зроблено для себе!”

Адреса: Закарпатська обл., Берегівський р-н., с. Мужієво, вул. Ракоці Ференца II, 274/А

Телефон: 380503515307

Email: cotnar.kiev@gmail.com

Web site: cotnar.ua

Географія Експорту: Європа

COTNAR — є одним з найбільших вироб­ників вин України.

Наше підприємство розташовано у Закарпатті. Використовуємо тільки власні виробничі приміщення загальною пло­щею 5766,7 кв.м.

Завод Cotnar оснащений найсучаснішим італійським, австрійським та німецьким обладнанням, що повністю відповідає європейським стандартам та дає нам впевненість у виготовленні якіс­ного вина.

Ми маємо власні виноградники, на яких вирощуємо різні сортові види винограду серед яких такі як: Мускат Оттонель, Мус­кат білий, Шардоне, Совіньйон, Ркацителі, Трамінер рожевий, Леанка, Рислінг, Ка­берне,­ Совіньйон, Мерло, Сапераві, Ізабел­ла, Кекфранкош, Блаубургер та інші. Площа виноградників складає 180 га.

Щоб отримати вино високої якості, ми ретельно відбираємо виноград. Зібраний виноград відразу надходить на завод первинного виноробства і потрапляє в руки винороба Вереш Гейзо, для якого вино і виноробство є сенсом життя.

Завітайте до Закарпаття! Доторкніться до таїнства виробництва вин Котнар, насо­лодіться неповторним смаком і ароматом цього благородного напою.

Дистилерія “Крафтова гуральня” має свої виноградники, отже частує виноградними дистилятами.

Василь Газаев – виробництво мідного обладнання та напоїв під маркою ТМ Майстерня “Дід Василь” – Старійшино Дніпроалкокрафт Клубу, «Батько Всіх Крафтовиків Дніпра» один з найкращих Українських ковалів-мідників;

Адреса: Дмитра Янченка 2 A, Бровари, Київська область, 07400

Телефон: +38 097 683 7904

E-mail: office.honeyspas@gmail.com

Website: cikera-mead.com

Об’єм виробництва: 130 000 пляшок

Компанія “Медовий Спас” – це одна із перших технологічних медоварень промислових масштабів в Україні. Медовий Спас займається виробництвом алкогольних напоїв під брендом “Сікера”. Сікера – медовий напій природного бродіння без додавання спирту. У рецептурі напою також присутні натуральні соки фруктів та ягід і культурні породи дріжджів.

Представляємо дистилерію ОСТЕН-САКЕН та віскі «HIMARS” та «НІКА».

Олександр Пилипець творча натура, стриманий у висловах, чуттєвий, коли бере в руки гітару і ллється музика, дуже відповідальний і педантичний щодо виготовлення віскі: «Виробляю віскі за стандартною шотландською технологією. Відбірний копчений солод (виключно ячмінний), подвійна мідна дистиляція, витримка – підготовлені дубові бочки з-під хересу або портвейну.»

Отже стильний класичний віскі, зроблений із здоровим перфекціонізмом. У вас є нагода продегустувати ці досить лімітовані випуском українські Хайленд та Айлай.

НАЗВА КОМПАНІЇ:Пірнівська Діжка
Адреса:Київська обл. С. Пірнове, вул. Паркова 1.
телефон:+380673155565
Email:pirnovdizka@gmail.com
Web site:Pirnovdizka.com.ua
Обʼєм виробництва в рік:25000 бутилок

Пірновська Діжка – це історія, яка розпочалась з хобі та виросла у маленьке сімейне підприємство. Наш продукт — це мистецтво в кожній краплині, яке смакуватиме для всіх поціновувачей натурального смаку.

Процес виробництва виконується з мінімальною машинізацією, але з максимальною любов’ю та ретельністю. Всі фрукти вирощуються у гармонії з природою на території власного яблуневого саду. Щоб набути багатогранного смаку, наш сидр витримується в дубовій діжці разом з фруктами та спеціями.

Ми відзначаємося відмінною якістю, оскільки не використовуємо жодних консервантів та барвників. Спробуйте смак істинного крафтового сидру, який відзначається нашим покликанням та пристрастю до справи.

Адреса: вул. Центральна, 2а, с. Надеждівка, Арцизький район, Одеська область, 68454

Телефон: +380972263927

Email: s.marchenko@prestige-group.odessa.ua

Web site: https://prestige-group.odessa.ua/

Обʼєм виробництва в рік: 1 000 000

Географія Експорту: Ізраіль, Румунія, Німеччина, США

Опис компанії: PRESTIGE GROUP – національний алкохолдинг України з повним циклом виробництва!

З 2017 року PRESTIGE GROUP є власником легендарної торгівельної марки вин «ODESA», а з 2019 року – ще й «ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР».

Місія нашої компанії – створювати високоякісне, чесне українське вино за доступними цінами для людей! Вино для українців та Світу!

До складу нашого холдингу входить більше 1500 га виноградників (виноробний регіон Бессарабія), три заводи з первинної обробки винограду (у с. Надеждівка, с. Зоря, с. Кулевча, Одеська обл.), а також виноробня повного циклу ПрАТ «ОДЕСАВИНПРОМ» (с. Розівка, Одеська обл.). Всі наші підприємства обладнанні новим та сучасним устаткуванням від Della Toffola Group, Buсher Vaslin, Zip Technologies, – світових лідерів у розробці та створенні передових технологічних рішень для виноробів.

Повний цикл та сучасне виробництво забезпечує абсолютний контроль якості продукції на всіх етапах її виготовлення!

ВИШНЯК «Проскурівка».
Це плодово-ягідне вино, виготовлене методом бродіння.
ВИШНЯК— це стародавній святковий український напій: густий, рубінового кольору, схожий на сироп, але хмільний і з гірчинкою, для приготування якого, застосовуються лише натуральні продукти.

Великі вишневі сади можна знайти по всій території України. Але саме наші сади простягаються на пагорбах Хмельниччини.

Компанія Проскурівка виготовляє п’ять видів крафтового вишнячку:
номер 2 – це класична солодка вишнівка 14%
номер 4 – це солодка зі спеціями 14%
номер 6- це вишнячок з медом 14%
номер 7 – це класична, менш солодка, але більш міцна 14%
номер 9 – це плодово-ягідне вино, виготовлене методом тривалого бродіння 14%

Адреса: Одеська обл, с. Роксолани, вул. Пушкіна, буд.1

Телефон: 380671740173

Email: egorodetsky33@gmail.com

Website: http://www.mywine.com.ua

Об’єм виробництва: 100 000 бут.

Географія експорту: Україна

My Wine – Український бренд вина від одеського винороба у четвертому поколінні – Едуарда Городецького.

У колекції бренду представлені:Chardonnay, Cabernet, Rose,Merlot та ігристі вина: my Wine Sparkling Brut, my Wine Sparkling Rose.

Незабаром свої двері відчинить його сімейна виноробня у мальовничому селищі Роксолани.

Едуард Городецький не просто робить вино, він намагається підвищиту культуру споживання вина серед Українців та привернути увагу саме до вітчизняного виноробства.

Адреса: Україна, 04201, м.Kиїв, вул. Сім`ї Кульженків, 35

Телефон: +380674348544

Email: buhgalter_shandruk@ukr.net

Web site: www.shandruk.com.ua

Компанія “Торгова Група “Шандрук” із 2007 року є дистріб’ютором в Україні пива та безалкогольних напоїв. У 2019 році ТГ “Шандрук” розпочала імпорт та дистрибуцію в Україні італійських ігристих та тихих вин у кегах і бег-ін-боксах, зокрема, від провідного виробника просекко Serena Wines 1881 та виноробен Pecol Boin і Colferai. З 2022 року ТГ “Шандрук” разом із партнерами розвиває мережу просекко/винних барів РОЗЛИWINE.

Телефон: +380677511110

Email: craft.spirits.ua@gmail.com

Web site: https://ukrainiancraftdistillers.com/

Ukrainian Craft Distillers Association – це Громадська спілка, яка представляє і захищає інтереси малих виробників крафтових спиртних напоїв в Україні.
Ми увійшли в Еру Крафта!
За що ми полюбили крафт? Все дуже просто. Крафт – це напій, в якому живе душа!
1. Натуральність. Використання будь-яких штучних добавок категорично заборонено – всі інгредієнти повинні бути натуральними.
2. Традиції, унікальні рецепти.
3. Різноманітність смаків та ароматів.
4. Якість! Зазвичай таке виробництво маленьке, а партії обмежені. За рахунок цього у виробника виходить контролювати якість на кожному етапі виробництва.
5. Інновативність. Головне – ентузіазм і бажання експериментувати.
6. Індивідуальність. По-перше, кожен крафтовий виробник докладає зусиль щодо забезпечення унікальності напою з неповторним смаком і ароматом. По-друге, маленькі виробництва приділяють багато уваги деталям, створюють своїм напоям особливу упаковку і особливу історію.
7. Близькість до споживача. Крафтове виробництво – це не стільки бізнес, скільки творчий процес. Зробити напій і розлити його по пляшках – тільки частина роботи. Інша, не менш важлива частина – донести свої творчі результати і свої ідеї до людей. Крафтові виробники спілкуються з клієнтами не через відділи маркетингу, а безпосередньо, створюючи спільноти людей. Вони прагнуть зустрічатися зі споживачами, отримувати від них прямий фідбек і враховують його у подальшій роботі.
Ось за це ми і любимо крафт. Він різноманітний, він неповторний, і його створюють справжні люди – творчі і живі.
Ukrainian Craft Distillers Association бере на себе сміливість і відповідальність за створення неповторного простору крафтових напоїв.

Адреса: Закарпатська область м. Мукачево

Телефон: 0996397107

Email: drbicko@gmail.com

Web site: https://instagram.com/faynaflyashka?igshid=NzZlODBkYWE4Ng%3D%3D&utm_source=qr

Обʼєм виробництва в рік: 1500-2000

Географія експорту: Україна

Невеличке сімейне виробництво «Файна Фляшка» знаходиться недалеко від міста Мукачево, на урочищі Червона Гора. Професійне обладнання, науково-обговорюваний та творчий підхід, надають надію, що в найближчому часі, це виробництво стане справжньою перлиною Закарпаття.

Визитівкою виробництва є настоянка «Чорний Горіх», багата та збалансована на аромат, смак та довгим післясмаком. В основі- складна композиція ботанікалів, та виверений стиль.

Для поціновувачів аристократичних смаків в коктейлях- класичний джин, з яскравими та впізнаванним характером.

Дуже цікаві зразки ягідних джинів- малинового та тернового. Яркі, соковиті, довгі в смаку… те, що зачепить за живе навіть тих, хто холодно відноситься взагалі до алкоголю.

Відверто рекомендую скуштувати ці витвори природи та людського уміння).

Адреса: 68544, Одеська обл., Тарутинський район, сільрада Веселодолинська, комплекс будівель та споруд, будинок 1

Телефон: +380673138987

Email: frumushikanovawinery@gmail.com

Web site: www.frmushika.com

Обʼєм виробництва в рік: 35.000

Географія Експорту: Болгарія, Естонія

До 1946 року родина Паларієвих жила і успішно розвивала виноробство на місці молдавського села Фрумушика-Нова. Навесні цього ж року, мешканці Фрумушики-Нова та ще 5 сусідніх сіл були змушені залишити свої домівки у зв’язку з організацією військового полігону радянською владою. Влітку 2006 року на місці колишнього військового полігону та раніше зруйнованих сіл Олександр Паларієв розпочав будівництво Центру етнографічного, сільського зеленого туризму та сімейного відпочинку

“Фрумушика-Нова” та відродив історичні традиції сімейного ремесла. На сьогоднішній день сучасна виноробня «Frumushika-Nova family winery» щорічно виробляє понад 35 000 пляшок вина.

Адреса: м.Київ, вул. Полковника Шутова, 16

Телефон: +380955154646

Email: zakaz@hb.world

Website: https://hb.world/

Обʼєм виробництва в рік: 4000

Ми – молоде покоління українців. Вагому частину свого життя ми провели за кордоном та повернулись додому, щоб зайнятись власною справою. В 2015 році ми заснували сімейне підприємство “Ханi Баджер”.

Наша мета – зібрати колекцію старовинних рецептів з усіх регіонів України і подарувати людям.

З любові до своєї країни та бажання вiдтворити традиційні українські напої виникла ідея створення власного виробництва в Україні. Ми почали зі своїх сімейних рецептів, за якими власноруч виготовляємо напої.

Адреса: 65023, Одеська обл., м. Одеса, вул. Пастера, буд. 38, кв.2

Телефон: 0631794828

Email: chateau-pinot@ukr.net

Web site: chateau-pinot.com

Обʼєм виробництва в рік: До 40000 пляшок

Chateau Pinot – сімейна виноробня повного циклу від виноградника до пляшки. Наша виноробня розташована на півдні Одеської області , в одному з найкращих українських виноробних регіонів – Придунайській Бессарабії (Ізмаільський район, в селі Озерне), де виноградарство є давньою традицією ще з часів, коли греки та фракійці вперше відкрили для себе ці родючі землі. Вина ШАТО́ ПІНО́ вироблені з винограду, вирощеного на схилах найбільшого прісноводного озера в Україні – Ялпуг.

60 Га виноградників зростають на суглинкових ґрунтах, багатих мінералами, з глибокими покладами вапняку. Кожна лоза дає всього декілька грон, які збирають лише вручну. Вони мають насичений смак і аромат, дають вину силу, гармонію та елегантність.

Виноградники були посаджені в 2013 році. А перший реліз наших вин пройшов тільки зараз, в 2023 році. Ми спеціалізуємося на винограді сортової групи Піно, але експериментуємо і з іншими сортами.

У Chateau Pinot представлені вина, в яких живе терруар, який їх створив. Він не знищений жорсткими хімікатами, ароматизаторами, барвниками або добавками.

Створюючи Chateau Pinot, ми вклали у нього наші головні цінності — любов до авторського виноробства і спілкування з людьми, а також вміння насолоджуватись простими моментами.

Пропонуємо і Вам спробувати їх!

WorldFood
Social media

Слідкуйте за останніми новинами виставки та її учасників у соцмережах